Gazete Aboneliği

Akyazı Haber

Bilal Soykan

Akyazı Belediyesinden Çocuklara 23 Nisan Hediyesi

AKYAZI BELEDİYESİNDEN 23 NİSAN’DA ÇOCUKLARA ÇİFTE ETKİNLİK

Akyazı Belediyesinden Çocuklara 23 Nisan Hediyesi
18 Nisan 2018 - 12:04 'de eklendi.

AKYAZI BELEDİYESİNDEN 23 NİSAN’DA ÇOCUKLARA ÇİFTE ETKİNLİK

Akyazı Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklara çifte etkinlik hazırlayarak doludizgin bir bayram geçirmelerini sağlayacak.

Akyazı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler müdürlüğü tarafından Kültürel etkinlikler kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında iki güzel etkinlikle çocuklar için sürpriz hazırladı.

Çocuk Festivali Etkinlikleri Muhteşem olacak

Çocuklar için özel olarak kurulan Akyazı Belediyesi Çocuk kulübü 23 Nisan Çocuk festivalinde çocuklara yönelik Ahşap Boyama Atölyesi, Ahşap yapım Atölyesi, Topaç Boyama Atölyesi, Yüz Boyama, Yarışmalar, Dans, İllüzyon Gösterileri,  Kukla gösterileri ve Maskot gösterileri ile 21 -22 Nisan Cumartesi ve Pazar günleri saat 11.00 ile 17.00 arası Akyazı Kapalı Spor salonunda çocuklarla buluşacak. Etkinliğe Kültür Bakanlığı sanatçısı Adnan Karagülle ve Ekibi ile Onima (Uluslararası Çocuk Oyunları Kuklacılar Federasyonu) üyesi Akyazı Belediyesi Çocuk Kulübü Genel sanat yönetmeni Erkan Engin Tansın ve ekibi de katılacak.

Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğundan 23 Nisanda Kırmızı Başlıklı Kız oyunu

Daha önce sergilediği Tiyatro oyunları ile büyük beğeni toplayan Akyazı Belediyesi Tiyatro Topluluğu da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı için çocuklara yönelik Kırmızı Başlıklı Kız adlı oyunu sergileyecek. Akyazı Sosyal Gelişim Merkezinde gösterimi yapılacak oyun 23 Nisan 2018 Pazartesi günü Saat: 13.00’da ve 15.00’da 2 Seans halinde sahne alacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER