Gazete Aboneliği

Akyazı Haber

Akyazı Belediyesinden Kapıya Kadar Hizmet.Artık Bozuk Tarla Yolu Kalmayacak

Akyazı Belediyesi Fen İşlerinden Çığır açan, Akyazılıları sevince boğan  hizmetlere bir yenisi daha eklendi.

Akyazı Belediyesinden Kapıya Kadar Hizmet.Artık Bozuk Tarla Yolu Kalmayacak
09 Kasım 2017 - 14:54 'de eklendi.

Akyazı Belediyesi Fen İşlerinden Çığır açan, Akyazılıları sevince boğan  hizmetlere bir yenisi daha eklendi.

Hasanbey Mahallesinde Bir tavuk Kümesinde kiracı olarak duran başka bir mahalle muhtarının dilekçesine olumlu yanıt veren Akyazı Belediyesi Fen İşleri bu sabah saatlerinden itibaren söz konusu tarlada iş makineleri ile birlikte çalışmalarını sürdürdüler.

Hasanbey mahallesinin kanayan yarası haline gele ve bir çok kez vatandaşlar tarafından gerek Bimere gerekse Cimere insan ve çevre sağlığını tehlikeye attıklarından ve çevreye rahatsızlık verdiklerinden ötürü kapatılmalarını istedikleri bu yere Belediye konuyu görmezden gelerek ve gerek ilçe içinde gerek merkez mahalle içlerinde adeta yürünmez sokaklar olduğu halde bu yere hizmet getirmesi sizlerin takdirine bırakılmıştır.

Konu Hakkında yaptığımız görüşmelerde Belediye başkan yardımcısı Mustafa Aksakal tarafımıza yaptığı açıklamada o dökülen yerde kadastroda yolu varmış derken Kiracı muhtarın talebi ve Hasanbey muhtarının olur vermesi sonucunda o yolu döktük dedi.

Aksakal ayrıca Kadastroda ve imarda yolu olan yerlere dilekçe vermeleri halinde gereken hizmeti verdiklerini ve vereceklerini de ifade etti.

Bizde buradan tüm Akyazılı hemşehrilerimize sesleniyoruz ve bozuk yollarınız için bir dilekçe ile belediyeye başvurmanız yeterli.Kapıya kadar ne gerekiyor ise resimlerde görüldüğü gibi yapılmaktadır.

 adan T

 

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
okuyucuBen songul Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Ben songul
Ziyaretçi
Ben songul

Merak ediyom bizim evin arkasi yapildimi gazi soleyman pasa mahallesi no 12

okuyucu
Ziyaretçi
okuyucu

HASANBEY MAHALLESİNDEKİ TÜM RESMİ YOLLARI YAPTIK DERKEN VICDANINIZ HİÇ SİZLAMIYORMU SAYIM YETKİLİ BİRAZ ALLAH İÇİN UTANIN YAHU

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER