Gazete Aboneliği

Akyazı Haber

Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, Öncelikli Projeleri ile Huzurlarınızda

Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, Öncelikli Projeleri ile Huzurlarınızda
24 Şubat 2019 - 17:15 'de eklendi.

Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, öncelikli projelerini açıkladı.

Yerel seçim çalışmalarını ara vermeden sürdüren Bilal Soykan, seçmenlerle bir araya gelerek projelerini anlatıyor.
Akyazı için öncelikli projelerini açıklayan Soykan, Akyazı’ya hizmet etmek için çıktıkları bu kutlu yürüyüşte geleneksel ve kültürel mirasa sahip çıkarak, birlikte yaşadıkları şehrin sorunlarının bilincinde olarak Akyazı için Büyükşehir Belediyesi, Meclis Üyeleri, muhtarlar ve sivil toplum kuruluşları ile tüm kamu kurumlarıyla hep birlikte gece gündüz çalışacaklarını belirtti.
“Yeni bir Akyazı için 31 Mart yerel seçimlerinde dualarınıza ve desteklerinize talibiz” diyen Bilal Soykan, projeleri için şunları kaydetti; “
Öncelikli projelerimiz arasında güzel Akyazımız için terminal projemiz var.  Sakarya’nın hayvancılıkta en önemli ilçesi Akyazı’da mezbahane ve hayvan pazarı projesi ile Yahyalı-Akyazı Bağlantı Yolu Projesi’ni hayata geçireceğiz. D-140 Karayolu Yahyalı Kavşağını Akyazı sanayi istikametine doğru 3,5 kilometrelik duble yol ile bağlayıp yeni bir giriş yapmayı planlıyoruz. Bu yolu Karacasu Caddesi ile birleştirerek trafiğe yeni bir nefes ve Akyazı’ya yeni bir bulvar kazandırmış olacağız.”
Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yapacakları projelere de değinen Bilal Soykan; “İçinde yüzme havuzu, basketbol sahası, kay kay pisti, kişisel spor aletleri, yürüyüş parkurları, çocuk parkurları ve bisiklet yolu bulunan Spor Kompleksi ve Meydan Projesi, Akyazı İlçe Merkezi’nde su isale hatlarının yenilenmesi, 2. etap kanalizasyon çalışması, altyapısı biten yolların asfaltlanması ve yeni cadde düzenlemelerini gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER