Gazete Aboneliği

Akyazı Haber

Bilal Soykan

Keremalispor Kulübü Kuruldu

Sakarya’da spor camiasının önemli bölgelerinden biri olan Akyazı’da yepyeni bir oluşum daha Türk futboluna armağan edildi.

Keremalispor Kulübü Kuruldu
15 Mart 2018 - 13:06 'de eklendi.

Sakarya’da spor camiasının önemli bölgelerinden biri olan Akyazı’da yepyeni bir oluşum daha Türk futboluna armağan edildi.

Keremalispor genç sporculara hem yön vermek hem de Türk sporuna hizmet vermek ana hedefiyle kuruldu.

Sakarya’da spor alanında yeni bir yapılanma daha Türk futboluna armağan edildi. Bir grup gencin bir araya gelerek kurmuş olduğu spor kulübü kısa zamanda tüm Akyazı’da ve Sakarya genelinde insanlar tarafından takip edilmeye başlandı. Konu ile alakalı olarak açıklama yapan Keremalispor Kulüp Başkanı Furkan Sarıca, “Öncelikle kulübümüz vatanımıza, milletimize hayırlar getirsin inşallah. Uzun bir süredir ben ve yönetici arkadaşlarım bu oluşumu gerçekleştirmeyi planlıyorduk. Yaradana şükürler olsun ki bu hayalimizi gerçekleştirmek bu sezon bize nasip oldu. Şimdi önümüzde gerçekleştireceğimiz başka hayallerimiz var. Bu hayallerimizi gerçekleştirmek için çaba sarf ederken elbette tüm ekibimizle birlikte oluşturmuş olduğumuz vizyon çizgisinin dışına asla çıkmayacağız ve çoğu zaman yapılanın aksine ezberleri bozacak ve ‘bu iş böyle de yapılıyor hatta bu şekilde daha da iyi yapılıyor’ dedirteceğiz. Bu sezona Fatih Ablak hocamızla birlikte başladık, yeni kurulan bir takım olmanın dezavantajlarını elbette yaşıyoruz fakat hocamız sağolsun bu konuda bizlere çok yardımcı oluyor. Küçük kardeşlerimiz de bizlere eşlik ediyor, onların bu hevesleri hem kulübümüzün hem ülkemizin geleceği açısından bizlere umut veriyor. Henüz hiçbir tanıtım çalışması yapmadan 15 yaş altı 15ten fazla oyuncumuz var ve yaptığımız antrenman programlarına aralıksız iştirak ediyorlar. Bu görüntü bile bizim için çok mutluluk verici” dedi.

Keremalispor bu sezon başlayacak olan 2nci amatör ligine Akyazı gruplarından katılacak.

 

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER