Gazete Aboneliği

Akyazı Haber

Yeni KHK İle Akyazıda Bir Öğretmen Görevinden Alındı

Yeni KHK İle Akyazıda Bir Öğretmen Görevinden Alındı
12 Ocak 2018 - 11:36 'de eklendi.
Resmi Gazete’de yayımlanan 697 sayılı KHK ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarından 214, TSK’dan ise 48 kişi kamu görevinden çıkartıldı, Akyazı’da ise bir öğretmen görevinden alındı
FETÖ’nün “Mor Beyin” kumpası sonucu ByLock kullandıkları iddiasıyla görevlerinden ihraç edilen 2 bin 168 kamu çalışanından 1823’ü de görevlerine iade edildi. 697 sayılı KHK’nın Resmi Gazete’de yayımlanması ile 262 kişi görevlerinden ihraç edildi. Milli Savunma Bakanlığı ve TSK’dan 48 kişi kamu görevinden çıkartıldı.
Bazı kamu kurum ve kuruluşlarından da 214 kişi görevlerinden ihraç edilenler arasında yer aldı. Yeni KHK ile ayrcıa bir televizyon ve bir radyo kanalı da kapatıldı. FETÖ’nün “Mor Beyin” kumpası sonucu ByLock kullandıkları iddiası nedeniyle görevlerinden ihraç edilen 2 bin 168 kamu çalışanından 1823’ü de görevlerine iade edildi. Resmi Gazete’de yayımlanan 697 sayılı KHK ile bazı kamu kurum ve kuruluşlarından 214, TSK’dan ise 48 kişi kamu görevinden çıkartıldı, birer televizyon ve radyo kanalı kapatıldı. Sakarya’da 25 kişi göreve iade edilirken 4 kişi de meslekten ihraç edildi.
Akyazı’da bir öğretmenin görevinden alındığı resmi gazetede yayınlandı.
kaynak:akyazıhaber
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir