Gazete Aboneliği

Akyazı Haber

Akyazı Ak Parti İlçe Danışma Toplantısı Ve İftar Programına Yoğun İlgi

Akyazı Ak Parti İlçe Danışma Toplantısı ve İftar Programı Batakköylüler Düğün salonunda gerçekleştirildi.

Akyazı Ak Parti İlçe Danışma Toplantısı Ve İftar Programına Yoğun İlgi
02 Haziran 2019 - 17:13 'de eklendi.

Akyazı Ak Parti İlçe Danışma Toplantısı ve İftar Programı Batakköylüler Düğün salonunda gerçekleştirildi.

İftar programına AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, 22-23 dönem milletvekili Recep Yıldırım, AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, geçmiş dönem belediye başkanları, ilçe başkanları, Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı, Mahalle Başkanları, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Programda konuşan Akyazı AK Parti İlçe Başkanı Mesut Ekrem, Akyazı’yı eğitim, turizm, tarım ve sanayi alanlarında yükselteceklerini söyledi. 23 Haziran da yapılacak İstanbul seçimlerine yönelik yoğun çalışma içerisinde olduklarını kaydeden Ekrem; ” İstanbul’da ikamet eden vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz. Seçimin ülkemiz için önemini birbirimize anlatmalıyız. Biz Akyazı İlçe Teşkilatı olarak çalışmalarımızı yılmadan birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştiriyoruz” dedi.

Ekrem, ilçede kurulacak olan Sağlık Bilimleri Fakültesi için YÖK’ten onay çıktığını kaydetti.

SOYKAN 2 AYLIK FAALİYETLERİ ANLATTI

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ise ilçede yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler verdi.
Seçimin üzerinden iki ay geçtiğini anlatan Soykan; ” Bu zaman zarfında yollarımıza 700 kamyon mıcır, 200 kamyon dolgu malzemesi, ilçemizde ki 115 noktada 8 kamyon sıcak asfalt ve yama çalışması, 110 adet logar tamiri, 460 metre güz döşemesi, 9 adet parsel bacası, 50 km tarla yolu temizliği, tüm mahallelerde açık ve kapalı kanal temizliği devam ediyor. Ana caddelerde yağmur kanallarının bakım temizlikleri yapılıyor.

Taşburun,Ballıkaya, Kumköprü mahallelerinde yol genişletme çalışmaları, Yeniköy, Boztepe, Kuzuluk’da heyelan sebebiyle kapatılan yolların düzeltilmesi, Küçücek Taşburun, Altındere, Pazarköy, Kuzuluk başta olmak üzere 2 tankerle sulama işlemlerine devam ediyoruz. Ramazan ayı boyunca 1527 aileye sıcak yemek ve erzak yardımı, Bayram öncesi tüm mezarlıklarımızın temizliğini tamamladık. 23 Haziran seçimlerinin vatanımıza milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.” diye konuştu.

Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever’de 31 Mart seçimlerinden sonra Akyazı’da ilçe teşkilatında toplantıları yaptıklarını ifade ederek; “Akyazı’yı birinci yapan siz değerli üyelerimize teşekkür ediyorum. İl teşkilatı olarak Sakarya genelinde aldığımız %65 oy oranıyla Türkiye’de 5. İl olduk. Destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bu desteğe karşı hizmetlerimizin çalışmalarını gerçekleştireceğiz” şeklinde konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER