Gazete Aboneliği

Akyazı Haber

Toçoğlu Akyazı Ak Parti Temmuz Ayı İlçe Danışma Toplantısında Konuştu:Akyazı Her Zamanki Gibi !

Akyazı Ak Parti İlçe Teşkilatı Temmuz ayı ilçe danışma  ve son seçimlerin değerlendirildiği toplantısını Şerefiye Mahallesinde Öztürk alabalık tesislerinde gerçekleştirdi.

Toçoğlu Akyazı Ak Parti Temmuz Ayı İlçe Danışma Toplantısında Konuştu:Akyazı Her Zamanki Gibi !
05 Temmuz 2018 - 11:36 'de eklendi.

Akyazı Ak Parti İlçe Teşkilatı Temmuz ayı ilçe danışma  ve son seçimlerin değerlendirildiği toplantısını Şerefiye Mahallesinde Öztürk alabalık tesislerinde gerçekleştirdi.

Toplantıya Gnl.Mrk.Skm bşk.ve Milletvekilimi Ali İhsan Yavuz,SBB Bşk.Zeki Toçoğlu,25.dönem milletvekili Ali İnci ,İlçe bld.Bşk.Hasan Akcan,İl yön.krl. Akyazı koordinatörleri Beşir Tüysüz,Zekeriya Kestane ve Turgut Karakaş,İlçe başkanı Feyzi Bora,teşkilat yönetim kurulu üyeleri,kadın kolları,gençlik kolları ve mahalle temsilcileri ve belediye meclis üyeleri katıldılar.

Akyazı İlçe Teşkilatı ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “İnşallah Sakarya Türkiye’nin yükselen yıldızı olacak” derken; SKM Başkanı Yavuz, “Akyazı’da Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 82 ile bir rekor oy var. Marmara’nın birincisi olan ilçemizi ve teşkilatımızı kutluyorum” dedi.

Çok çalışmaya devam
Programın açılışında konuşan AK Parti Akyazı İlçe Başkanı Feyzi Bora, “24 Haziran seçimlerimizi Allah’a şükür yüzümüzün akı ile bitirdik. Yeni dönem ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Bu süreçte Akyazı ilçe teşkilatı olarak 70 mahallemizde gece gündüz çalıştık. İftar ve sahur programları yaptık. Esnaf ziyaretleri gerçekleştirdik.  Kadın ve Gençlik Kollarımız sahadaydılar. Bu seçim bitti. Ancak önümüzde bir seçim daha var. Yerel seçimlerde de bu diriliğimizi ve çalışkanlığımızı koruyarak daha iyi sonuçlarla çıkmamız gerekiyor. İnşallah daha çok çalışarak başaracağız” dedi. Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan, “24 Haziran’da önemli bir seçim gerçekleştirdik ve başarıyla tamamladık. Mazlum coğrafyalardan sevinçler yükseldi. Allah bu yolda gayret gösteren, mücadele edenlere kolaylıklar nasip etsin” dedi.

Başarımız 2002’den beri sürüyor
Başkan Zeki Toçoğlu, “Hep birlikte bir seçim sürecini daha başarıyla tamamladık. Akyazı’mız her zaman olduğu gibi yine en yüksek oy oranına sahip ilçemiz oldu. Tüm teşkilat üyelerimize, kadın ve gençlik kollarımıza, ilçe başkanımıza ve belediye başkanımıza özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Biz sıradan bir partide siyaset yapmıyoruz. Değerlerimizin ayakta kalması, coğrafyamızdaki mazlumların ümidini koruması için mücadele ediyoruz. Hamdolsun 2002’den bu yana da mahçup olmadık. İnşallah bundan sonrada başarımızı bu şekilde sürdürürüz” dedi.

70’in üzerinde destek
Başkan Toçoğlu, “Sakarya Sayın Cumhurbaşkanımıza yüzde 70’in üzerinde bir destekle güç kattı. Ülkemizde uygulanacak yeni bir sistemin ilk lideri Sayın Cumhurbaşkanımız oldu. Şimdi önümüzde yerel seçimler var. Yine başarılı sonuçlarla şehirlerimizi hizmetlerle buluşturmaya, gelişimini sürdüren, büyüyen bir Sakarya’yı hep birlikte inşa etmeye devam edeceğiz. Bu uyumumuz, birlikteliğimiz, kardeşliğimizle başarımız da devam edecektir” dedi.

Akyazı Marmara’da birinci
AK Parti SKM Başkanı Ali İhsan Yavuz, “Seçim sürecinde çok fazla Sakarya’da bulunamadım. Seçim sürecindeki eksikliğimi tamamlamaya çalışıyorum. En net olan bir şey varsa o da sizin teşekkürü hak etmenizdir. Her birinize teşekkür ediyor ve tebrik ediyorum. Akyazı’da Cumhurbaşkanlığı seçiminde yüzde 82 ile bir rekor oy var. Marmara’nın birincisi oldunuz. Bu başarıda emeği olan herkese şükranlarımı sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Akyüzler Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Akyüzler
Ziyaretçi
Akyüzler

Sakarya’nın ve Akyazı’nın yüz karları. Akpartililer sizlerden utanç duyuyor

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER