Gazete Aboneliği

Akyazı Haber

Vatandaş Hayır Kumbarası Sanıyordu..

Vatandaş Hayır Kumbarası Sanıyordu..
10 Haziran 2019 - 12:11 'de eklendi.

Akyazı’da hayır amaçlı kullanıldığı sanılan giysi kumbaralarının hayır amaçlı kullanılmadığı öğrenildi.

Akyazı’da hayır amaçlı kullanıldığı sanılan ancak geri dönüşüm firmasına ait olduğu öğrenilen giysi ve ayakkabı kumbaraları sözleşmenin sona ermesiyle kaldırılması bekleniyor
İlçede bazı noktalara konulan giysi ve ayakkabı kumbaralarına vatandaşlar, kullanmadıkları giysi ve ayakkabıları yardım amaçlı olduğunu düşünerek bırakıyordu. Ancak kumbaraların geri dönüşüm firmasına ait olduğu öğrenildi.
2 Yıl önce ilçenin Akyazı’nın birçok önemli noktasına yerleştirilen Akyazı Belediyesi Logolu geri dönüşüm kutuları hayır için değil de geri dönüşüm için olduğu ortaya çıkınca vatandaştan büyük tepki geldi. Sosyal medyada gündeme gelen geri dönüşüm kutuları 2 yıl önce Akyazı’ya konulmuş birçok vatandaş yeni eski demeden kutulara hayır için giysilerini atmaya başlamıştı.
Geri dönüşüm firması belediyeyle 6 aylık yeniden sözleşme yaptı. Akyazı Belediyesiyle masaya oturan firma 6 aylık süre için bir bedel karşılığında sözleşme uzattığı öğrenildi. Belediyeye gelen şikayetler üzerine Akyazı Belediyesi başkanı Bilal Soykanın kutu üzerinde bulunan Akyazı Belediye logo ve isimlerinin sökülmesi talimatı verdiği öğrenildi. 6 ay sonra firma ile sözleşmenin biteceği öğrenildi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
gurbetçi Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
gurbetçi
Ziyaretçi
gurbetçi

körü körüne inanmak. İşte Bütün mesele bu azizim.

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER