1. Haberler
 2. Akyazı Foto Galeri
 3. Ak Çarşı’da Son Durum Nedir?

Ak Çarşı’da Son Durum Nedir?

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akyazı’da Akyazı Devlet Hastanesi’nin yan tarafında inşası süren Ak Çarşı’da son durum nedir? Ne zaman açılacak? Detayları sizler için derledik.

Akyazı’da Akyazı Devlet Hastanesi’nin yan tarafında inşası süren Ak Çarşı hakkında en son haberi 16 Mayıs 2014 tarihinde sizlere yapmıştık. O zamandan bu zamana kadar yapılan haberleri kıyasladığımız vakit pek de fazla bir değişikliğin olmadığı ve iç tarafta yapılan merdiven çalışmalarının yanı sıra hemen hemen hiçbir çalışmanın olmadığını gözlemleyebilmekteyiz. Bu hususta kurumlardan herhangi bir bilgilendirme açıklaması yapılmazken, haber müdürümüz Ömer Dere yarım alışveriş merkezini sizler için görüntüledi ve foto galeri halinde sizlere sundu.

İşte Ak Çarşı AVM’den Son Görüntüler:

6

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

Ak Çarşı’da Son Durum Nedir?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

3 Yorum

 1. sanki açılacak duruma gelse akyazı merkez çarşıdaki esnaf oraya mı gidecek sanıyorsunuz.önce kendi insanınız çapını ölçün.sonra konuşun.

  Cevapla
 2. Daha çooooook bekleriz ancak eczaneler açılmış sora Akyazı niye böyle madem böyle projen var ya bitir yada başlayıp konusturmayin arkanızdan

  Cevapla
 3. 5 Temmuz 2017, 18:14

  Ben böyle amele biyer gormedim kusura bakmayın kanalizasyon yok yol yok polis yok asker yok sehirde otoban zor sığan metro şehrin içinde yolcu indirip bindiriyor anacadde pert boşluk yok ev kira fiyatları sanki birsey varmış gibi tavan ekmek tek sadece burda 1.5 trafik kuralı sıfır görgüsüz halk hergun acilde Allah aşkına bu nedir bu guzel memleket bir gavurun elinde olsa dunya buraya gelmek için sıraya girer biz rezil edelim ah ah

  Cevapla