Akyazı Ak Partide Mesut Ekrem Güven Tazeledi

AK Parti Akyazı İlçe Teşkilatı’nın Olağan Kongresi Yapıldı.

   

16 Eylül 2020 - 19:56

AK Parti Akyazı İlçe Teşkilatı’nın Olağan Kongresi Yapıldı.

Kongreye mevcut başkan Mesut Ekrem tek aday olarak girdi.AK Parti Akyazı İlçe Kongresi Düzcanlar Kır Bahçesi’nde gerçekleştirilidi. Genel Merkez Akyazı’da mevcut başkan Mesut Ekrem ile yola devam etme kararı almıştı. Karar doğrultusunda mevcut başkan Mesut Ekrem kongreye tek aday olarak girdi.

Koronavirüs tedbirlerinin alındığı kongreye Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti İlçe Başkanları, belediye başkanları, oda ve dernek başkanları, muhtarlar, delegeler ve partililer katıldı.

Kongrede Divan Başkanlığı’nı AK Parti Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü yaparken yardımcılığını Ekrem Duran, katip üyeliklerini ise Oğuzhan Yıldız, Ahmet Cindioğlu ve Oya Asan yaptı.

Kongrede konuşan Mesut Ekrem, Akyazı’nın AK Parti’ye kurulduğu günden beri gerek referandumlar, gerek genel seçimler ve yerel seçimler olmak üzere yapılan tüm seçimlerde en üst seviyede oy vererek seçim başarılarına büyük katkı sağladığını söyledi.

İSALE HATTI DEĞİŞİMİ VE İKİNCİ ETAP KANALİZASYON ÇALIŞMASI

Ekrem; “Bugüne kadar girdiğimiz tüm seçimlerde il birinciliği, Marmara bölge birinciliği, Türkiye 12’nciliği olmak üzere birçok seçim derecesi elde ettik. Bu seçim başarısını ve derecelerini 2019 yerel seçimlerinde de tekrar ettik. Halkımızdan almış olduğumuz bu güçlü destek sorumluluğumuzu bir kaç kat daha arttırmıştır. Bu bilinçle hareket ederek hemşehrilerimizin taleplerinin karşılanması için daha çok çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Özellikle büyükşehir yasasının getirdiği yeniliklerden sonra belediyecilik anlamında Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’nin desteklerine daha çok ihtiyacımız olacaktır. Yüzde 76 oy oranıyla en yüksek desteği almış olduğu ilçemize pozitif ayrımcılık yapacaktır. Özellikle ilçemizin en büyük caddesinden geçen su isale hattımızın değişimi ve ikinci etap kanalizasyon çalışması olmak üzere birçok hizmeti Akyazımıza getirerek Akyazılıların güçlü desteğini hizmetleri ile ödüllendirecektir. Hizmet yolunda yapacağımız çalışmalar inşallah artık yeni teşkilat binamızda olacaktır. Teşkilat binamızın alınmasında emeği geçen tüm AK Parti sevdalılarına , İL Başkanımıza, milletvekillerimize ve genel başkan yardımcımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

SÖZ VERDİ

Vatana millete hizmet yolunda verilen makam ve mevkilerin bizler için ancak birer araç olduğunu bir kere daha hatırlatan Mesut Ekrem, şunları kaydetti; ”
Gelip geçici olan makamlardır. Bizim için aslolan AK Parti’dir. Dolayısıyla davamızdır. Bu yolda verilen her görev yapılan her iş kutsaldır. Bu yolda partimizin her kademesinde görev alan arkadaşlarım adına tevazu, samimiyet ve gayretlerimizle gece gündüz demeden, bıkmadan usanmadan, inandığımız yolda ilk günkü aşk ve heyecanla yürüyeceğime söz veriyorum.”

Tek listeyle gidilecek kongrede yönetimde yer alacak isimlerde belli oldu.

İşte AK Parti Akyazı’da yönetime giren isimler şöyle; “

ASİL ÜYELER

Talip Boğaz
Yusuf Çokal
Hasan Bayraktar
Fatih Boztepe
Mehmet Fırat
Sümeyye Bahadır
Osman Yılmaz
Faik Serkan Atilla
Engin Kocakuzu
Tuncer Akbayrak
Selim Kurt
Beyza Nur Eroğlu
Tuğrul Şimşek
Nurşen Kurt
Eyüp Demirtaş
Barış Sağlam
Osman Civan
İlyas Kahveci
Ümit Yılmaz
YEDEK ÜYELER
Cemil Karaaslan
Ayhan Yılay
Celal Yılmaz
Sefa Kurt
Nursel Ünal
Kadir Saka
Murat Akkuş
Oğuzhan Çolak
Büşra Nur Tekin
Ensar Keskin

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmıştır.
  • *Doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra butona basınız..
300 x 250 Reklam Alanı