1. Haberler
  2. Akyazı Haberleri
  3. Akyazı Bakkallar Odasından Koronavirüs Tedbirleri Açıklaması

Akyazı Bakkallar Odasından Koronavirüs Tedbirleri Açıklaması

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akyazı Bakkallar Odası Başkanı Hüseyin Kaliç; Koronavirüs ile mücadele kapsamında oda olarak aldıkları tedbirleri kamuoyu ile paylaştı.

işte o açıklama:

 Değerli Akyazılılar..

Sağlık Bakanlığımızın yayınlamış oldukları genelgelerde Yeni tip Koronavirüs salgınını önlemenin birinci kuralı sosyal mesafeyi koruyup başka insanlarla mümkün olduğunca temastan kaçınmak ve evde kalmak. Mecburi olarak işimiz olmadığı müddetçe lütfen evimizden çıkmayalım. Siz ihtiyaçlarınızı belirleyin, biz size ulaştıralım.

Akyazı Bakkallar Odası olarak bugün itibariyle yerel Bakkal, Market, Manav, Büfe ve Kuru yemiş işletmeciliği yapan  esnaflarımızla irtibat halinde olarak evlere servis yapılması ile ilgili çalışmayı başlatmış bulunmaktayız. Sizler evlerinizden dışarı çıkmayarak telefon ile istediğiniz ürünlerin siparişlerini verebileceksiniz. Geçmişine layık, günümüze yakışan, geleceğe güven veren Esnaf ve Sanatkarlar topluluğu olarak her zaman milletimizin ve esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz.

Başta Sağlık Bakanlığımız olmak üzere devletin ilgili her birimi büyük bir özveri titizlikle çalışmalarını yürütmektedir. Her bir vatandaşımızın sağlığı, bizim için çok değerli. Bu sorumluluk hepimizin. Tedbirli olmak, toplum sağlığı açısından kaçınılmaz bir zarurettir. Gayret devletten, tedbir milletten, takdir Allah’tan.

Ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve birlikte daha güzel günler için ŞİMDİ  Evinde Kal Türkiye, Evinde Kal Akyazı.

Saygı ve selamlarımla…

 

Akyazı Bakkallar Odasından Koronavirüs Tedbirleri Açıklaması

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir