Akyazı da EYÜPOĞLU Rüzgarı

Hacıeyüpoğlu’na Akyazı’da Yoğun İlgi

   

19 Nisan 2015 - 2:22

Hacıeyüpoğlu’na Akyazı’da Yoğun İlgi

Seçim çalışmalarını Akyazı’da sürdüren AK Parti Milletvekili Adayı Recep Hacıeyüpoğlu, “Bir kez daha altını çizmek isterim ki; 7 güzel insan isimleriyle değil, gönülleriyle yürüyor. Sakarya ve Türkiye için iş yapacağız, slogan değil proje üreteceğiz” dedi.

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Avukat Recep Hacıeyüpoğlu seçim çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Programı kapsamında Akyazı’da esnaf ziyaretleri gerçekleştiren, açılış programlarına katılan ve genç sporcular ile buluşan Hacıeyüpoğlu, “Akyazı’nın bir evladı olarak tüm hemşerilerimizin dua ve desteklerini bekliyoruz. Akyazılıların teveccühleriyle ilçemizi daha iyiye ulaştırmanın mücadelesini vereceğiz” diye konuştu.

Enerjimiz Yeni Türkiye İçin

Recep Hacıeyüpoğlu, “Birileri algı operasyonlarıyla AK Parti’nin ilerleyişinin önüne geçmeye tevessül ediyor. Bir kez daha altını çizmek isterim ki; 7 güzel insan isimleriyle değil, gönülleriyle yürüyor. Sakarya ve Türkiye için iş yapacağız, slogan değil proje üreteceğiz. Enerji ve birikimlerimizi yeni Türkiye için harcayacağız” ifadelerini kullandı.

IMG_0020 IMG_1450 IMG_1472 IMG_1485 IMG_1544 IMG_1554 IMG_1563 IMG_1570

Etiketler: , , , , , , , ,

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmıştır.
  • *Doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra butona basınız..
300 x 250 Reklam Alanı