1. Haberler
  2. -MANŞETLER-
  3. Akyazı ilçe protokolü bayramlaşmayı erkenden yaptı

Akyazı ilçe protokolü bayramlaşmayı erkenden yaptı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akyazı ilçe protokolü bayramlaşmayı erkenden yaptı
Akyazı ilçe protokolü, Kurban Bayramı bayramlaşmasını  arife gününde Alparslan Türkeş Sosyal tesislerinde geniş bir katılım içerisinde gerçekleştirdi.

Akyazı İlçe Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma programına Sivil toplum kuruluşları, belediye meclis üyeleri,kurum müdürleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Protokolde ilk Konuşmayı Erzincan ilimize tayini çıkan Akyazı İlçe Jandarma Komutanı Yarbay Aksoy Ağtürk yaptı. Ağtürk 2 yıllık Akyazı görevinde özellikle Uyuşturucu ve Hırsızlık konusunda yaptıkları çalışmaları anlatıp  helallik alarak ilçe protokolüne veda etti.

Bayramlaşma programına İlçe milli eğitim müdürlüğü görevine getirilen Hasan CAN’ da katılarak Eğitim camiasının,öğrenci ve öğretmenlerinin Kurban Bayramlarını tebrik etti.

Sırasıyla  Akyazı belediye başkanı Bilal Soykan ve İlçe kaymakamı Mustafa İkbal Eşki birer selamlama konuşması yaparak  ilçe halkının ve katılımcıların Kurban bayramlarını tebrik ettiler.

Son Olarak Akyazı İlçe Müftü Vekili Sait Kızıl Gazze,Doğu Türkistan ve Dünyanın farklı coğrafyalarında zulüm gören tüm insanlık için dualar etti.

Akyazı ilçe protokolü bayramlaşmayı erkenden yaptı
Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir