1. Haberler
  2. Akyazı Haberleri
  3. Akyazı Kızılay ile SUBÜ Kızılay Topluluğu Ortak Hareket Etme Kararı Aldı

Akyazı Kızılay ile SUBÜ Kızılay Topluluğu Ortak Hareket Etme Kararı Aldı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Kızılay ailesi gençleşiyor
2024 yılında gerçekleştirilen ilk etkinliğinde Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Kızılay Topluluğu Başkanı Gamze Nur Gülen, Başkan Yardımcısı Derya Çam, İletişim Başkanı Muhammet Baştan, Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Demirtaş, Fatih Kumaş, Mert Aras, Müberra Meydanal, Fatma Demir, Nour Alshekh Mohamad ve Topluluk Sekreteri Sudenaz Yaran sosyal sorumluluk bilinciyle hareket ederek 3 Ocak Çarşamba günü Gazi Süleyman Paşa Camii önünde düzenlenen kan bağışı organizasyonuna destek amacıyla katılarak, toplumun sağlığını desteklemek amacıyla önemli bir adım attı. Topluluk üyeleri, bu anlamlı etkinlikte topluluğun dayanışma ruhunu ve sorumluluk duygusunu bir kez daha gösterdi.
Akabinde 4 Ocak Perşembe günü, Türk Kızılay Akyazı şubesinde gerçekleşen buluşmada, üniversitenin topluluk üyeleri, şube başkanı Mustafa Birincioğlu ve Kızılay kadın üyeleri bir araya geldi. Toplantıda, önümüzdeki dönemler için planlanan faaliyetler konusunda detaylı bir istişare yapıldı. Topluluk, daha etkin ve katılımcı faaliyetlerle topluma hizmet etmeyi amaçlayarak, birlikte hareket etme kararı aldı.
SUBÜ Kızılay Topluluğu olarak organizasyonlara olan bu aktif katılımları ve kararlılıklarıyla topluluğa değer katma çabalarını sürdürmeye devam ediyor. Katılımcı yaklaşımları ve gelecek faaliyetlere yönelik heyecanlarıyla, topluluğun daha da güçlenmesine katkı sağlıyorlar.
Akyazı Kızılay şubesi Başkanı Mustafa Birincioğlu;Bu vesileyle, SUBÜ Kızılay Topluluğu üyelerine, Gazi Süleyman Paşa Camii önündeki kan bağışı etkinliğine ve Kızılay Akyazı şubesini ziyaret ettikleri için teşekkür ederiz dedi. Topluluğun gelecekteki başarılarına birlikte ulaşmak dileğiyle.
Akyazı Kızılay ile SUBÜ Kızılay Topluluğu Ortak Hareket Etme Kararı Aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir