Akyazı Konuralp Anadolu Lisesinden Büyük Başarı

   

8 Eylül 2020 - 11:42

AKYAZI KONURALP ANADOLU LİSESİNDEN BÜYÜK BAŞARI
Akyazı Konuralp Anadolu Lisesi başarılarına bir yenisini daha ekledi.
Konuyla ilgili bilgi veren okul müdürü Hasan CAN şunları söyledi:
“Okulumuz bu yıl pandeminin olumsuz etkilerine rağmen üniversiteye yerleştirme sonuçlarına göre her yıl olduğu gibi başarılarına bir yenisini daha eklemiştir. Tabii ki bu başarı kendiliğinden oluşmadı.
Okulumuzda her yıl yaptığımız üniversiteye hazırlık kursları Sakarya’da örnek gösterilebilecek bir seviyede bulunmaktadır. Ayrıca okul idaresi, öğretmen kadrosu, öğrenci-veli profilinin birbirleriyle örtüşmesi sonucu her yıl bu başarıları elde etmekteyiz.
Okulumuzdan Türkiye’nin en iyi üniversitelerine öğrenci gönderiyoruz. Bu da okulumuzda uyguladığımız kurs sistemi, okulumuzdaki öğrencilerin ve öğretmenlerin başarısı ile oluşmaktadır. Bizim okulumuzda öğrencilerin %85’i okul kurslarından bu başarıyı elde etmektedirler. Bu yıl 120 Öğrencimiz mezun olmuştur %85 üniversitelerin çeşitli bölümlerine yerleşme başarısını göstermişlerdir.
Okulumuzun bu başarısında katkıları bulunan öğretmen arkadaşlarıma, velilerimize ve öğrencilerimize ayrı ayrı teşekkür eder Bu başarının Tüm eğitim camiasına ve ilçemize hayırlı olmasını dilerim dedi.
YKS (ÖSYS) YERLEŞTİRME SONUÇLARI
AKYAZI KONURALP ANADOLU LİSESİ (SAKARYA – AKYAZI) 2020 YILI SON SINIF ÖĞRENCİLERİ YERLEŞTİRME LİSTESİ
Ad Soyad Fakülte/MYO Adı Üniversite Adı
1 ŞEVVAL UZUNGÜNGÖR DİŞ HEKİMLİĞİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
2 DenizAlp KAYHAN Turizm İşletmeciliği Boğaziçi Üniversitesi
3 ALİ RIZA GÜMÜŞ Hukuk Fakültesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
4 SELİNAY KARAKÜTÜK HUKUK FAKÜLTESİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
5 DİLARA SEVİM HUKUK ALTINBAŞ ÜNİVERSİTESİ
6 BERKE AKBAŞ Hukuk Fakültesi DOĞUŞ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
7 YUSUF BİLDİK HUKUK (%50 BURSLU) FATİH SULTAN MEHMET ÜNİVERSİTESİ
8 NİSANUR KABLAN PSİKOLOJİ İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
9 BÜŞRA SARI PSİKOLOJİ BÜLENT ECEVİT ÜNİVERSİTESİ
10 ASUDE FIRAT PSİKOLOJİ BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
11 HALE OSMANOĞLU PSİKOLOJİ(Burslu) İSTANBUL 29 MAYIS ÜNİVERSİTESİ
12 BERKANT BIÇAK Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
13 AYŞE TUTAR YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ İSTANBUL SABAHATTİN ZAİM ÜNİVERSİTESİ
14 MİRAY TOPALOĞLU YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BANDIRMA ONYEDİ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (BALIKESİR)
15 ÖMER BATIN ÖZTÜRK MİMARLIK FAKÜLTESİ KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
16 KÜBRA ASLAN MİMARLIK FAKÜLTESİ BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
17 YUNUS EMRE ÇİFTGÜMÜŞ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ
18 CEBRAİL KAYA YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
19 ENES BAKİ BEDİR Elektrik-Elektronik Mühendisliği BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
20 BERAT DÜZCAN İnşaat Mühendisliği SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
21 MERVE TAŞKIN Matematik YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
22 ALPASLAN BURAK BAK İngiliz Dili ve Edebiyatı (İngilizce) HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
23 GİZEM SERT Kimya YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
24 ASUDE ZEYNEP UÇAR Fen Bilgisi Öğretmenliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
25 GAMZE DERTLİOĞLU Almanca Mütercim ve Tercümanlık İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
26 SÜMEYYE ALTUN İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
27 AYŞENUR DUR Hemşirelik MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
28 EDANUR KUMRU Hemşirelik ANKARA ÜNİVERSİTESİ
29 GÜZİN ÜLKÜ SARI İngiliz Dili ve Edebiyatı (İngilizce) ANKARA ÜNİVERSİTESİ
30 ÖMÜR GÜL Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
31 DUYGU KAYA Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
32 YUNUS EMRE TEK Odyoloji SAĞLIK BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
33 ELİF DAVULCU Hemşirelik BARTIN ÜNİVERSİTESİ
34 MELİH CAN TAŞ Hemşirelik DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
35 GÜLŞEN DEMİRCİ Hemşirelik BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
36 AYLİN ŞAHİN Hemşirelik DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
37 AYŞEGÜL KEÇECİ Hemşirelik BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
38 MELİSA ŞİŞMANOĞLU Hemşirelik BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
39 AYBİKE KAHRAMAN Hemşirelik BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
40 NUR DİLARA ÇAKMAK İÇ MİMARLIK MEF ÜNİVERSİTESİ
41 KEVSER KILINÇ İlköğretim Matematik Öğretmenliği DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
42 KÜBRA SERDAR ELEKTRONİK HABERLEŞME KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
43 SEDANUR AYDOĞDU Endüstri Mühendisliği BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
44 KADİR CİVAN Endüstri Mühendisliği BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
45 EMEL NUR ÖZTÜRK Endüstri Mühendisliği DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
46 GİZEM TÜLÜMENOĞLU Endüstri Mühendisliği SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
47 CEREN ASAN Endüstri Mühendisliği DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
48 ZEYNEP ARSLAN İngilizce Öğretmenliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
49 NİSA ÖNER Sınıf Öğretmenliği ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)
50 ŞEYMA AYDIN İlköğretim Matematik Öğretmenliği SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
51 ELİF BUSE KADEŞ Fen Bilgisi Öğretmenliği KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
52 AYSİMA AYYILDIZ Sosyal Bilgiler Öğretmenliği BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
53 EDANUR ŞEN Sınıf Öğretmenliği KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
54 SILA SALİM Tarih SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)
55 OĞULCAN BARAN BAŞER Mekatronik Mühendisliği SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
56 MİLENA AKSOY Fizyoterapi ve Rehabilitasyon İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
57 GÖRKEM İNAN Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
58 AHMET CANBERK ÖZER Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
59 MUSTAFA KORAY SARI Turizm Rehberliği MERSİN ÜNİVERSİTESİ
60 SENA ERDOĞAN Sağlık Yönetimi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ-CERRAHPAŞA
61 EDİP AVCI Metalurji ve Malzeme Mühendisliği SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
62 SEMANUR SAKA İktisat (İngilizce) ANKARA YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ
63 SEVCAN NUR KARABIYIK Gemi ve Yat Tasarımı (Burslu) MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
64 İKRANUR DURSUN İlahiyat KÜTAHYA DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ
65 HAKAN ÇAMUR Coğrafya SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
66 BİLAL DOĞUKAN DEMİRBAŞ İşletme SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
67 EMRULLAH ÇABUK Havacılık ve Uzay Mühendisliği TARSUS ÜNİVERSİTESİ (MERSİN)
68 ALİ ZAHİD SARI Yönetim Bilişim Sistemleri DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
69 BİLAL AKYÜZ İşletme (İngilizce) SELÇUK ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
70 TUĞBA KARAMAHMUTOĞLU Türk Dili ve Edebiyatı BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
71 ALİHAN BİLGİN Grafik Tasarımı (Burslu) FATİH SULTAN MEHMET VAKIF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
72 İCLAL KAYIŞ ÇOCUK GELİŞİMİ KONYA SELÇUK ÜNİVERSİTESİ
73 EREN YAĞIZ ALTUNTAŞ BİLGİSAYAR PROGRAMLAMACILIĞI SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
74 ELİF DERTLİ İÇ MEKAN TASARIM ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
75 DİLEK KASTANBOLU Gastronomi ve Mutfak Sanatları SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
76 FATMANUR BIYIKLI Maliye SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
77 ŞEREF ANIL AKIN Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
78 AHMET CAN BOSTAN Yönetim Bilişim Sistemleri TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)
79 BUKET AVCI İşletme (İngilizce) ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)
80 YAKUP YÜCEL Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
81 ALEYNA YILDIZTAŞ Yönetim Bilişim Sistemleri (Burslu) İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
82 BURAK BULAMA Bilgisayar Mühendisliği FIRAT ÜNİVERSİTESİ (ELAZIĞ)
83 SEMİH KARAKAŞ Turizm İşletmeciliği ANKARA HACI BAYRAM VELİ ÜNİVERSİTESİ
84 SELMA CANBAKAN İngiliz Dili ve Edebiyatı ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
85 BUĞRA KILIÇKESER Metalurji ve Malzeme Mühendisliği MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
86 FATİH İHSAN AKÇAY Rekreasyon SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
87 SELEN AY Sağlık Yönetimi SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
88 AHMET BEKTAŞ Bilgisayar Programcılığı SAKARYA UYGULAMALI BİLİMLER ÜNİVERSİTESİ
89 ERTUĞRUL SAVAŞ Tıbbi Laboratuvar Teknikleri HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
90 SUDENUR SEFA Tıbbi Laboratuvar Teknikleri HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
91 EBRAR ÇALMAN İç Mekan Tasarımı BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ
92 ŞAHİN YÜMSEL Tıbbi Laboratuvar Teknikleri (İÖ) KARABÜK ÜNİVERSİTESİ
93 AYŞEN SUDE TOY Tıbbi Görüntüleme Teknikleri BOLU ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmıştır.
  • *Doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra butona basınız..
300 x 250 Reklam Alanı