Akyazı Meslek Yüksek Okulundan Bilal Soykana Hayırlı Olsun Ziyareti

Akyazı Meslek Yüksek Okulu İdaresi Akyazı Belediyesi Belediye başkanlığına seçilen başkan Bilal Soykana hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

   

29 Nisan 2019 - 13:10

Akyazı Meslek Yüksek Okulu İdaresi Akyazı Belediyesi Belediye başkanlığına seçilen başkan Bilal Soykana hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Akyazı Meslek Yüksek Okulu Müdürü Dr.İhsan Küçükrendeci,Müdür yardımcıları öğretim görevlileri Aydın Şenol-Hasan Ali Özdemir,okul Sekreteri Yusuf Şahinoğlu ve Öğrenci işleri memuru Fehmi Yeşilden oluşan Akyazı Meslek yüksek Okulu  heyeti Bilal soykanı Ankara dönüşü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyarette mevcut okulları Akyazı Meslek Yüksek Okulu ve yeni kurulan Sağlık Fakültesi hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Akyazı Belediye başkanı Bilal Soykan’da gerçekleşen bu ziyaretten ziyadesi ile mutlu olduğunu ve ilçemizin tanıtımında büyük katkısı olduğunu düşündüğümüz Yüksek okul ve fakülte konusunda hem rektörlük hemde ilçe okulumuz ile ortak hareket etme noktasında hem fikiriz.İlçemizin ülkeye açılan pencerelerinden ve vitrinlerinden olan bu eğitim kurumlarımız için elimizden ne geliyor ise biz zaten yapmak istiyoruz,bundan sizlerin ve buraya okumak için gelecek olan öğrencilerimizin hiç şüphesi olmasın dedi.

 

Etiketler: , , , , , ,

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmıştır.
  • *Doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra butona basınız..
300 x 250 Reklam Alanı