Akyazı Takımları Olgunlarda Göz Kamaştırıyor

27’ncı Olgunlar Futbol Turnuvası 13. akşam maçları bu sonuçlarla bitti

   

15 Haziran 2015 - 14:42

27’ncı Olgunlar Futbol Turnuvası 13. akşam maçları bu sonuçlarla bitti

Akyazıspor: 2-FAMEC Raylı Sistemler: 1
Hakem: Yunus Aytekin Atabek
Akyazıspor: Ünal Yüksel, Hasan Sabri Yılmaz, Taşkın Orsavaş, Hasan İbaç, Hasan Altuntaş, Yusuf Demirbaş, Sadettin Dağlı, Fahrettin Berk, Nihat İçyüz, Murat Alan
Antrenör: Celal Çevik
FAMEC Raylı Sistemler: Metin Akpınar, Hakan Ergünoğlu, Şaban Soner Çalışkan, Yusuf Diril, Selahattin Arslan, Şükrü Kara, İdris Kaymak, Çetin Karabulut, Şemsettin Ege
Antrenör: Ömer Karadirim
Goller: Dk.12 Hasan Sabri Yılmaz, Dk.49 Hasan İbaç (Akyazıspor), Dk.25 İdris Kaymak (FAMEC Raylı Sistemler)

Suev İnşaat: 4-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine: 2
Hakem: Oğuzhan Yiğit Karpuz
Suev İnşaat: Haldun Erbirlik, Turhan Taşkın, Ayhan Yeniay, Tuncay Budakin, Serdar Uysal, Mehmet Akdemir, Mesut Saka, Faruk Sarman, İlhan Var
Antrenör: Sezgin Başak
Cumhur Çelik&Adayıldız Makine: Fatih Kosovalı, Haluk Ürkmez, Nadir Kurt, Özcan Tanıl, Nihat Aktaş, Hakan Sezvan, Berat Ferik, Akan Mıhçı, Engin Vatan
Antrenör: Mehmet Emin Dertli
Goller: Dk.9-11 Mehmet Akdemir, Dk.40 Mesut Saka, Dk.47 İlhan Var (Suev İnşaat), Dk.25 Hakan Sezvan, Dk.45 Engin Vatan (Cumhur Çelik&Adayıldız Makine)

İmren Ciğercisi: 3-Dem-Ak Harita: 2
Hakem: Zeynel Abidin Erdoğan
İmren Ciğercisi: Şaban Çolak, Yusuf Örengül, Selim Karaaslaner, Fahri Denli, Vedat Tapan, Şaban Çolak, Yusuf Yazıcı, Tuncay Gülay, Sinan Kahraman, Hasan Altuntaş
Antrenör: Akif Arslan
Dem-Ak Harita: Güngör İçer, İsmail Acar, Nail Kurt, Yakup Vergül, Yılmaz Demir, Özcan Sönmez, Mustafa Yıldız, Ahmet Öksüz
Antrenör: Murat Çiçek
Goller: Dk.4 İsmail Acar, Dk.29 (K.Kalesine) Vedat Tapan (Dem-Ak Harita), Dk.7 Yusuf Örengül, Dk.25 Vedat Tapan, Dk.43 Hasan Altuntaş (İmren Ciğercisi)

Sakarya İz Reklam: 5-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: 4
Hakem: Erdi Öz
Sakarya İz Reklam: Birol Beşiroğlu, Sadettin Gül, Ali Uzuner, Ahmet Kara, Hasan Öztürk, Çetin Kılıç, Bülent Ecevit Kara, İbrahim Altuntaş
Antrenör: Yok
Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak: Erdem Koç, Bünyamin Kahveci, Özcan Bulut, Birol Karga, Kadir Kerim, Recep Koşar, İlyas Asan, Sadullah Yılmaz
Antrenör: Yakup Aynacı
Goller: Dk.5 Bülent Ecevit Kara, Dk.24-34 Ali Uzuner, Dk.25 Hasan Öztürk, Dk.30 İbrahim Altuntaş (Sakarya İz Reklam), Dk.19 Recep Koşar, Dk.26 (K.Kalesine) Sadettin Gül, Dk.29 Kadir Kerim, Dk.48 İlyas Asan (Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak)

Adaçağ İnşaat&Coşkunspor: 7-Aydın Gıda: 4
Hakem: Hasan Uzel
Adaçağ İnşaat&Coşkunspor: Remzi Piriştine, Murat Vatansever, Şakir Öztürk, Muzaffer Karabulut, Şehmuz Aluş, Ahmet Emin Topaloğlu, Erol Koto, Tamer Arancı, Vedat Giral, Selçuk Şahin, Yusuf Bülent Tuğcu
Antrenör: Fatih Kıstak
Aydın Gıda: Halil Demirtaş, Zihni Demirbaş, Ali Uğur, Engin Tantan, Ömer Uluköylü, Celal Çevik, Hakan Baykal
Antrenör: Şener Berk
Goller: Dk.12 Tamer Arancı, Dk.22 Muzaffer Karabulut, Dk.24 Erol Koto, Dk.26-35-40 Murat Vatansever, Dk.37 Şakir Öztürk (Adaçağ İnşaat&Coşkunspor), Dk.42-48 Zihni Demirbaş, Dk.44 Ömer Uluköylü, Dk.50 Hakan Baykal (Aydın Gıda)

Turnuva Programı
14 Haziran 2015 Pazar
Saat 19.30 Merkez Oto-Ata Metal&Simitçiii
Saat 20.30 TÜVASAŞ-Osman Halil Madencilik
Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı-1837 Sapanca Mercan İnşaat
Saat 22.30 NTK Yapı-Tarım Kredi
Saat 23.30 Umpa Gıda-Eski Reji
15 Haziran 2015 Pazartesi
Saat 19.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Bosna Pırıldar&Adapey
Saat 20.30 Kocaali Aktaşspor-Seyyidoğulları Kuruyemiş
Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikası-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
Saat 22.30 Milli Eğitim-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar
Saat 23.30 İdes Elektronik-Sessan Makine
16 Haziran 2015 Salı
Saat 19.30 Santaş İnşaat-Sporpoint
Saat 20.30 Yıldız Yemek-Aydın Gıda
Saat 21.30 Kocaeli Mastırlar-Kuzey Yıldızı
Saat 22.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Düzce Rafting
Saat 23.30 Sakarya İz Reklam-Merkez Oto
17 Haziran 2015 Çarşamba
Saat 19.30 Entosan İlaçlama-Kocaali Demir Emlak
Saat 20.30 Kayar Sucuk-Bu Yapı&Hamarat Kuyumculuk
Saat 21.30 Osman Halil Madencilik-Akyazıspor
Saat 22.30 Eski Reji-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı
Saat 23.30 İmren Ciğercisi-Mahsa İnşaat
18 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Ertaş Harita-Umpa Gıda
Saat 00.30 Milli Eğitim-Seyyidoğulları Kuruyemiş
19 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Suev İnşaat-Hun İlaçlama
Saat 00.30 Tarım Kredi-TÜVASAŞ
20 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Suev İnşaat
Saat 00.30 FAMEC Raylı Sistemler-Dem-Ak Harita
21 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Kaynarca Birand Beton-Akyazıspor
Saat 00.30 Ata Metal Simitçiii-Kocaali Aktaşspor
22 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak
Saat 00.30 İdes Elektronik-Santaş İnşaat
23 Haziran 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Adaçağ İnşat&Coşkunspor-NTK Yapı
Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-Sessan Makine
24 Haziran 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Sporpoint-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları
Saat 00.30 İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk-Kayar Sucuk
25 Haziran 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Entosan İlaçlama
Saat 00.30 Umpa Gıda-Düzce Rafting
26 Haziran 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Aydın Gıda-Osman Halil Madencilik
Saat 00.30 Suev İnşaat-Eski Reji
27 Haziran 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Kaynarca&Kandıra Beton&Nuvos Yapı İnşaat-Ertaş Harita
Saat 00.30 Hun İlaçlama-Kuzey Yıldızı
28 Haziran 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Kocaeli Mastırlar-Bosna Pırıldar Adapey
Saat 00.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-1837 Sapanca Mercan İnşaat
29 Haziran 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazıspor-TÜVASAŞ
Saat 00.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Seyyidoğulları Kuruyemiş
30 Haziran 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Kocaali Aktaşspor-Merkez Oto
Saat 00.30 Kocaali Demir Emlak-Suev İnşaat
1 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Dem-Ak Harita-Kaynarca Birand Beton
Saat 00.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Sakarya İz Reklam
2 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Ata Metal Simitçiii-Milli Eğitim
Saat 00.30 NTK Yapı-Yıldız Yemek
3 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Mahsa İnşaat-FAMEC Raylı Sistemler
Saat 00.30 Tarım Kredi-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
4 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Sessan Makine-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
Saat 00.30 Kocaeli Mastırlar-Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret
5 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İdes Elektronik
Saat 00.30 Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları-Santaş İnşaat
6 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Suev İnşaat-Entosan İlaçlama
Saat 00.30 Kayar Sucuk-Sporpoint
7 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Eski Reji-1837 Sapanca Mercan İnşaat
Saat 00.30 TÜVASAŞ-Aydın Gıda
8 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Umpa Gıda-Cumhur Çelik&Adayıldız Makine
Saat 00.30 Ertaş Harita-Suev İnşaat
9 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Düzce Rafting-Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat
Saat 00.30 Bosna Pırıldar Adapey-Hun İlaçlama
10 Temmuz 2015 Cuma (Ramazan)
Saat 23.30 Kuzey Yıldızı-Kocaali Demir Emlak
Saat 00.30 Merkez Oto-Milli Eğitim
11 Temmuz 2015 Cumartesi (Ramazan)
Saat 23.30 Osman Halil Madencilik-NTK Yapı
Saat 00.30 Kocaali Aktaşspor-Sakarya İz Reklam
12 Temmuz 2015 Pazar (Ramazan)
Saat 23.30 Seyyidoğulları Kuruyemiş-Alkan İç Giyim&Katlı Pazar
Saat 00.30 Akyazıspor-Dem-Ak Harita
13 Temmuz 2015 Pazartesi (Ramazan)
Kadir gecesi münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
14 Temmuz 2015 Salı (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Ata Metal Simitçiii
Saat 00.30 Kaynarca Birand Beton-Mahsa İnşaat
15 Temmuz 2015 Çarşamba (Ramazan)
Saat 23.30 Akyazıspor-Tarım Kredi
Saat 00.30 İdes Elektronik-Kaynarca&Kandıra Akın Koç Un Fabrikaları
16 Temmuz 2015 Perşembe (Ramazan)
Saat 23.30 Yıldız Yemek-Adaçağ İnşaat&Coşkunspor
Saat 00.30 Bu Yapı İnşaat&Hamarat Kuyumculuk-İmparator Tur&Kuban Kuyumculuk
17 Temmuz 2015 Cuma
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
18 Temmuz 2015 Cumartesi
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
19 Temmuz 2015 Pazar
Ramazan Bayramı münasebetiyle maç yapılmayacaktır.
20 Temmuz 2015 Pazartesi
Saat 19.30 1837 Sapanca Mercan İnşaat-Ertaş Harita
Saat 20.30 Santaş İnşaat-Kayar Sucuk
Saat 21.30 Kaynarca&Kandıra Beton Nuvos Yapı İnşaat-Umpa Gıda
Saat 22.30 Düzce Kurtsuyu Koç Ticaret-Suev İnşaat
Saat 23.30 Sporpoint-Sessan Makine
21 Temmuz 2015 Salı
Saat 19.30 NTK Yapı-TÜVASAŞ
Saat 20.30 Entosan İlaçlama-Kuzey Yıldızı
Saat 21.30 Suev İnşaat-Düzce Rafting
Saat 22.30 Kocaeli Mastırlar-Hun İlaçlama
Saat 23.30 Cumhur Çelik&Adayıldız Makine-Eski Reji
22 Temmuz 2015 Çarşamba
Saat 19.30 Sakarya İz Reklam-Seyyidoğulları Kuruyemiş
Saat 20.30 Adaçağ İnşaat&Coşkunspor-Osman Halil Madencilik
Saat 21.30 Kocaali Demir Emlak-Bosna Pırıldar Adapey
Saat 22.30 Milli Eğitim-Kocaali Aktaşspor
Saat 23.30 İmren Ciğercisi-FAMEC Raylı Sistemler
23 Temmuz 2015 Perşembe
Saat 19.30 Tarım Kredi-Yıldız Yemek
Saat 20.30 Mahsa İnşaat-Akyazıspor
Saat 21.30 Akyazı Gençlik&Terzioğlu Emlak-Merkez Oto
Saat 22.30 Aydın Gıda-Akyazıspor
Saat 23.30 Alkan İç Giyim&Katlı Pazar-Ata Metal Simitçiii
24 Temmuz 2015 Cuma
Final Grubu müsabakaları öncesi bir günlük izin olduğu için maç yapılmayacaktır.

22796_10153392003854241_1425277224853622732_n 1186675_10153391964429241_3547065297617725673_n 1392772_10153391966464241_6696102550265088414_n 10995498_10153391908799241_3701379552947391554_n 11027961_10153392014369241_8174112193527007894_n 11053510_10153391991454241_9155128223026284103_n 11058761_10153392011074241_221095814411889186_n 11111629_10153391980214241_1153676393298612058_n 11168427_10153391906884241_7758462196802164251_n 11201831_10153391936949241_7328297261586207439_n 11219454_10153391997464241_7937526329023951074_n 11226929_10153391926369241_2543993796875227186_n 11267733_10153392010199241_4170362115058771483_n 11401127_10153391910944241_3545847355750137688_n 11401473_10153392009034241_1789600391723530316_n 11401586_10153391886084241_3629645969955097962_n 11402836_10153391899324241_9153456983835371560_n 11406627_10153392008269241_534688666427726597_n 11415362_10153391930884241_1781275699961170698_n 11426351_10153391968274241_120069336523013181_n 11427002_10153391947189241_201530844184503615_n 11427706_10153392014214241_4738173052711853057_n

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmıştır.
  • *Doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra butona basınız..
300 x 250 Reklam Alanı