Akyazı Zirvesine Yürüyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Akyazı Yaylalarına Doğa yürüyüşleri etkinliği 22 Ekim 2017 Pazar günü bu hafta sonu yoğun bir katılım ile yapılacak.
Sağlıklı olmak, dinç kalmanın en önemli adımlarından biri olan doğa yürüyüşlerinin önemini ifade etmek adına Akyazı Belediyesi “Akyazı Yaylaları Doğa Yürüyüşleri ile şenleniyor” sloganı ve 7’den 7’e büyük bir kalabalığın katılımıyla Sakarya’nın incisi Akyazı’nın tepe noktası Kerem Ali zirvesine yürüyecek.
Yürüyüşe katılmak isteyenler ilk olarak Akyazı Belediyesi ana hizmet binasında bulunan Çözüm masasından kayıt yaptırarak yürüyüşe katılabilecekler.
Yürüyüş için tüm hazırlıklarının tamamlayan Akyazı Kaymakamlığı ve Akyazı Belediyesi Kerem Ali Orman işletmenin olduğu yerden başlayacak zirve yürüyüşüne katılmak isteyenler için 22 Ekim 2017 Pazar günü sabah saat 08.00’de Akyazı Belediyesi önünden araç kaldıracak.
Araçlarla alınan vatandaşlar yürüyüşün başlangıç noktası olan Kerem Ali Orman işletmenin olduğu yere gelinecek. Yürüyüş programı ve güzergâh ise şöyle olacak Kerem Ali Orman işletme başlayacak yürüyüş Kerem Ali Zirvesine kadar devam edecek Zirve’ye yani şehitliğin olduğu yere varılmasının ardından Mola verilecek.
Burada bir süre dinlenildikten sonra yürüyüşe Göl yaylanın olduğu yere kadar devam edilecek. Göl yaylada yapılacak yemek ve dinlenme molasının ardından tekrar Kerem Ali Orman işletmenin olduğu yere kadar gelinerek yürüyüş sona erecek.
Yürüyüşe katılanlar Akyazı Belediyesi tarafından tekrar Kerem Ali Orman işletmenin olduğu yerden alınarak Akyazı merkezine getirilecek.
 
Akyazı Zirvesine Yürüyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir