1. Haberler
  2. -MANŞETLER-
  3. Akyazı’ya değer katacak çalışmalara imza atmayı sürdüreceğiz

Akyazı’ya değer katacak çalışmalara imza atmayı sürdüreceğiz

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz”

Akyazı Belediyesi Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda konuşan Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Akyazı’mıza hizmet yolunda emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Vatandaşlarımıza söz verdiğimiz gibi Akyazı’ya değer katacak çalışmalara imza atmayı sürdüreceğiz” dedi.

Akyazı Belediyesi Haziran ayı Olağan Meclis Toplantısı Belediye Başkanı Bilal Soykan’ın başkanlığında gerçekleştirildi. Belediyenin bir aylık faaliyetlerini içeren video gösteriminin ardından çalışmalarla ilgili açıklamalarda bulunan Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Hemşerilerimize hizmet yolunda tüm ekip arkadaşlarımızla birlikte durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Altyapısını tamamladığımız sokaklarımızda asfalt çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. İlçe merkezimizdeki sokaklarımızı altyapılarını yenileyerek güzelleştirmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

2019-2024 yılları arasında Akyazı’da 16 mahalleye doğalgaz bağlandığını hatırlatan Başkan Bilal Soykan, “ Seçim öncesinde açıkladığımız gibi bu sene de Batakköy, Yahyalı, Kabakulak ve Yuvalak Mahallelerimizi doğalgaz ile buluşturacağız. AGDAŞ ekipleri Batakköy ve Yahyalı Mahallelerimizde çalışmalarına başladı. Kısa süre içerisinde diğer mahallelerimizde kazı çalışmaları başlayacak. Bugüne kadar olduğu gibi verdiğimiz sözleri birer birer yerine getirmeyi sürdüreceğiz. Akyazı’mıza hizmet yolunda emin adımlarla yolumuza devam ediyoruz. Akyazı’ya değer katacak çalışmalara imza atacağız” diye konuştu.

Başkan Soykan’ın konuşmasının ardından BBP’li Meclis Üyesi Emre Özdemir gündem dışı konuşmalarda söz alarak ilçe merkezinde trafiğe kapalı alanlardaki bisiklet ve motosiklet kullanımına ilişkin taleplerini dile getirdi. Belediye Başkanı Bilal Soykan Zabıta Müdürlüğü ekipleri aracılığı ile denetimlerin sıklaştırılacağını ve trafiğe kapalı alanlarda kullanıma izin verilmeyeceğini ifade etti. Gündem dışı konuşmaların ardından 9 gündem maddesi görüşülerek meclis üyeleri tarafından karara bağlandı.

 

Akyazı’ya değer katacak çalışmalara imza atmayı sürdüreceğiz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir