1. Haberler
  2. Akyazı Belediyesi
  3. Başkan Hasan Akcan’dan Öğretmenler Gününe Özel Program

Başkan Hasan Akcan’dan Öğretmenler Gününe Özel Program

service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Eğitim ve öğretime her zaman destek veren ve eğitim camiasına katkılarıyla öğretmen ve öğrenciler tarafından çok sevilen Akyazı Belediye başkanı Hasan Akcan 24 Kasım öğretmenler günü onuruna Akyazı’da görev yapmakta olan yeni atanmış, emekli ve çalışan tüm öğretmenlere Akyazı Belediyesi kongre ve konferans salonu Kılıçoğlu düğün salonunda öğretmenler günü’ne özel program hazırlattı.

Hazırlanan programa Akyazı Kaymakam’ı K. Mustafa Ballı, Akyazı Belediye başkanı Hasan Akcan, Akyazı İlçe garnizon komutanı Mustafa Hekimoğlu ,Akyazı İlçe Emniyet müdürü Murat Bal, Akyazı Askerlik şube başkanı Mustafa Ünlütürk, Atso Başkanı Şinasi Bayraktar,  Akyazı Belediye başkan yardımcıları Mehmet Çakmak ve Ünal Gündüz, İlçe milli Eğitim Müdürü Recep Özdemir ve yüzlerce öğretmen eş ve çocuklarıyla birlikte katıldı.

Öğretmenler günü özel programına katılan tüm öğretmenlerin masalarını tek tek dolaşarak hoşgeldiniz diyen Akyazı Belediye başkanı Hasan Akcan her bir öğretmen ile ayrı ayrı  tokalaşıp ilgilenerek öğretmenler günü’nü kutladı. Öğretmenler günü için hazırlanan programdaki tüm öğretmenlere Akyazı belediyesi tarafından yemek ikram edilirken ayrıca programdaki tüm öğretmenlere tek tek çiçek dağıtıldı.

Yemeklerin yenilmesinin ardından Ethem Genç hocanın yaptırdığı yemek duası yapılarak Akabinde de  Cumhuriyet Ortaokulu Müzik öğretmeni Seçil Gözükan tarafından başkan Akcan’a bu anlamlı güne bir teşekkür olması vesilesi ile teşekkür çiçeği verildi.

Öğretmenler günü programında sahne’de konuşma yapan Başkan Hasan Akcan ilk önce kendisine verilen çiçek için teşekkür ederek ” Bu gün burada davetimize katılan tüm öğretmenlerimize çok teşekkür ediyorum. Öğretmenlik gibi böyle kutsal bir mesleği yapan tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun inşallah, daha nice 24 Kasımları Allah sağlık verdiği taktirde hep beraber bir çok defa kutlayacağız. Ben emekli olalı yıllar oldu. Ancak halkımız beni hala öğretmen olarak görüyor ve bana Hasan Hoca diye hitap ediyor. Bu meslek öyle bir kutsal meslek ki bu sıfatı aldığınız zaman ölene kadar çıkmaz. O Yüzden mesleğinizin kıymetini bilesiniz.  Allah sizlere de bu kutsal meslek içinde büyüyüp hayırlı bir emekliliğe ulaşmayı nasip etsin”dedi.

 

Başkan Hasan Akcan’dan Öğretmenler Gününe Özel Program

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir