Bilal Soykan Gazeteciler ve Basın Bayramını Kutladı

   

24 Temmuz 2019 - 16:21

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan Akyazı’daki Gazetecilerin Gazeteciler ve Basın Bayramını Kutladı.

Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle Akyazı’da görev yapmakta olan basın mensuplarıyla kahvaltıda bir araya geldi. Kuzuluk Tabiat Parkında gerçekleştirilen kahvaltıya İlçede görev yapan tüm basın mensupları katıldı.
Kahvaltıya Belediye Başkan yardımcıları Mehmet Çakmak, Mehmet Öztürk , Ünal Gündüz , Özel kalem müdürü Ali Özer ,Belediye Basın çalışanları Fatih Taş , Ömer Kara ve Akyazılı basın mensupları katıldı.
Bilal Soykan kahvaltıdan sonra yaptığı konuşmada; “Bugün siz değerli basın mensuplarının bayramı. Belediye Başkanı olarak bende sizin bu anlamlı gününüzü kutlamak istedim. Yaptığımız davete icabet ettiğiniz için sizlere teşekkür ediyorum. Akyazı’nın yerel basın konusunda hayli şanslı olduğunu söyleyebilirim. Akyazı’da basının güçlü olması demek, Akyazı’ya hizmetlerin daha seri bir şekilde gelmesi ile eş anlamlıdır. Ben ve arkadaşlarım basını kendimizden biri olarak kabul ediyor ve öyle değerlendiriyoruz. Belediyenin bütün kapıları ardına kadar hem sizlere hem de vatandaşlarımıza açıktır. Beni ve yol arkadaşlarımı istediğiniz her an arayabilir ve görüşebilirsiniz. Yapacağımız bütün icraatlarıyız şeffaf olacaktır. Hiçbir gizlimiz saklımız olmayacak ve her şey açık ve net olacaktır. Bundan emin olabilirsiniz. Onur ve gurur kırıcı olmayan ve hakaret içermeyen her türlü haklı ve yol gösteren eleştirilerinize açığız. Bu şehir hepimizin ve el birliğiyle bu şehrimizi daha ileriye götüreceğiz. Bunda sizin de katkınız olsun istiyorum.
Ben ve arkadaşlarım Akyazı’ya ve Akyazılı hemşerilerimize hizmet etmek için geldik. Güzel ve şirin İlçemizin eksiklerini biliyoruz. Bu eksikleri imkânlarımızı en iyi şekilde kullanarak gidermek için kollarımızı sıvadık. Allah’ın izniyle 5 yılın sonunda Akyazı’mızın güzelleştiğini, beklenen ve özlenen hizmetleri aldığını hep beraber göreceğiz. Ben ve arkadaşlarım görev ve hizmet yapmak için bu görevlere geldik. Bize inanıp güvenip ve bizi oyları ile destekleyen hemşerilerimize mahcup olmamak için canla başla çalışacağız. Bundan herkesin emin olmasını istiyorum. “ dedi
Belediye Başkanı Bilal Soykan tarafından bayram nedeniyle basına verdiği kahvaltı yapılan sohbetlerle son buldu.

Etiketler: , , , ,

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmıştır.
  • *Doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra butona basınız..
300 x 250 Reklam Alanı