1. Haberler
  2. -MANŞETLER-
  3. İlk günkü aşkla çalışıyoruz

İlk günkü aşkla çalışıyoruz

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İlk günkü aşkla çalışıyoruz’

Seçim çalışmalarına aralıksız şekilde devam eden Akyazı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, “ Akyazı’da çalmadık kapı, girilmedik gönül bırakmayacağız. Akyazı’da tarih yazmak için, ilk günkü aşkla çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Akyazı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı’nın AK Parti Akyazı Belediye Başkan Adayı Bilal Soykan, Cumhur İttifakı’nın İlçe Başkanları Mesut Ekrem ve Soyhan Sofuoğlu ile seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. İlçe merkezinde esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam eden Belediye Başkan Adayı Soykan, mahalle ziyaretlerini de sürdürüyor. Son olarak Mansurlar, Boztepe, Durmuşlar ve Taşağıl Mahallelerini ziyaret eden Başkan Soykan, “ Hemşerilerimiz her mahallemizde bizi bağrına basıyor, desteklerini hissettiriyor. Her birine ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Cumhur İttifakı’nın Akyazı’daki hizmet serüvenine ara vermeden devam edeceğini ifade eden Başkan Soykan, “ 5 yıllık görev süremizde ilçemizde önemli hizmetler kazandırdık. Yapılmayanların yapıldığı hizmet dönemimizin ardından şimdi hemşerilerimizin desteği 31 Mart’ta elde edeceğimiz büyük zaferle hizmet serüvenimize devam edeceğiz. Akyazı’mız her şeyin en güzelini hak ediyor. Biz Cumhur İttifakı olarak Akyazı’ya değer katmayı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

İlk günkü aşkla çalışıyoruz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir