1. Haberler
  2. Akyazı Belediyesi
  3. İnönü Mahallesi’nin sokakları yenileniyor

İnönü Mahallesi’nin sokakları yenileniyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İnönü Mahallesi’nin sokakları yenileniyor
Akyazı Belediyesi, İnönü Mahallesi’nde altyapısı tamamlanan sokaklarını asfaltlayarak yeni görünümüne kavuşturuyor. Asfalt çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Bilal Soykan, ilçenin merkez mahallelerindeki dönüşümün sürdüğünü belirterek, “ Sokaklarımızı yenilemeye ve güzelleştirmeye devam ediyoruz” dedi.
Akyazı Belediyesi’nin asfalt mesaisi aralıksız devam ediyor. 2023 yılı asfalt programı dahilinde çalışmalarına devam eden belediye ekipleri ilçenin merkez mahallelerinde sürdürdüğü dönüşüme İnönü Mahallesi’nde devam ediyor. Gazi Süleymanpaşa ve Yunus Emre Mahallerinin ardından İnönü Mahallesi’nde de altyapısı tamamlanan sokaklar asfaltlanarak yeni görünümüne kavuşuyor. Çalışmaları inceleyen Belediye Başkanı Bilal Soykan, mahalledeki çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını ifade etti.
İlçenin 4 merkez mahallesinde önemli çalışmalara imza attıklarını ifade eden Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, “ Gazi Süleymanpaşa, Yeni Mahalle, Yunus Emre ve İnönü Mahallelerimizde büyük bir dönüşüm başlatmıştık. Yağmursuyu, içme suyu ve internet altyapısının yenilendiği bu mahallelerimizde şimdi de üst yapı çalışmalarını aralıksız şekilde sürdürüyoruz. Altyapısı tamamlanan sokaklarımızı birer birer asfaltlayarak vatandaşlarımızın kullanımına sunuyoruz” dedi.
İnönü Mahallesi’nde devam eden çalışmaların kısa süre içerisinde tamamlanacağını belirten Başkan Soykan, “ Birçok okulumuzun da bulunduğu bu bölgemizde çalışmalarımız büyük bir özveri ile devam ediyor. Ekiplerimiz bir yandan kaldırım çalışmalarını bir yandan da asfalt serimini sürdürüyor. Kısa süre içerisinde sokaklarımızı ilçemize yakışır bir hale getireceğiz. Akyazı’mız için durmadan yorulmadan çalışmaya devam ediyoruz. Bu süreçte bizlere sabır gösterip destek veren tüm vatandaşlarımıza ve gayretle çalışan personellerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İnönü Mahallesi’nin sokakları yenileniyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir