1. Haberler
  2. Eğitim
  3. Nevruz Banoğlu İlkokulu Öğrencileri Akyazı Protokolünü ve mesleklerini Tanıdı

Nevruz Banoğlu İlkokulu Öğrencileri Akyazı Protokolünü ve mesleklerini Tanıdı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
Nevruz Banoğlu İlkokulu Öğrencileri Akyazı Protokolünü Tanıdı.
Nevruz Banoğlu İlkokulu Öğrencileri kendi aralarında uzmanlaşmış ve topluma hizmet etmekte olan,başarıları ve kariyerleri ile ön plana çıkan kişilerle tanışma imkanı bularak meslekleri hakkında söyleşide bulundular.
Akyazı ilçe protokolü ile öğrencilerin buluşma programı 3-A sınıfı öğrencisi Sahra Güler sunarken konuşmasında; Bugün burada çok özel bir etkinliğe tanık olacağız.İlçemizin saygın isimleri aramızda ve bizlerle kendi mesleki deneyimlerini paylaşacaklar.
Birçoğumuz gelecekte ne olmak istediğimize dair düşünüyoruz.Kimimiz doktor kimimiz öğretmen,polis,itfaiyeci,asker yada büyük bir sanatçı olma hayalini kurarız.Bugün burada bulunan konuklarımız bize kendi mesleklerinde nasıl başarılı olduklarını anlatacaklar.
Böyle güzel bir etkinliğin düzenlenmesinde büyük pay sahibi olan Sayın Akyazı hakimimiz Turgay Nas beyefendiye çok teşekkür ediyor ve bizlere destek olan tüm konuşmacı konuklarımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.
Etkinliğe Akyazı Kaymakamı Mustafa İkbal Eski,Akyazı Hakimi Turgay Nas,Akyazı İlçe milli eğitim müdürü Recep Özdemir,İlçe müftüsü Kamil Özcan Demir,İlçe Emniyet Müdürü Yılmaz Demirel,ilçe jandarma bölük komutanı Kıdemli Albay Aksoy Ağtürk,Jandarma teğmen İlhan Girgin,Jandarma teğmen Fatih Demircan,Jandarma Ast.Kd.Üstçavş Ethem Demirci,Başhekim Yavuz Tepeçınar,Akyazı itfaiye gurup amiri Taner Esin,Emniyet trafik komiseri İhsan Çağrı Çakır, polis memurları Melek Uzunkahveci ve Güneş Coşkun,Orman işletme müdür yardımcısı Yakup Bayır ve işletme şefi Burkan Alpagut katılım sağlayarak öğrencilerle tanıştıktan sonra meslekleri hakkında bilgi verdiler.
Nevruz Banoğlu İlkokulu Öğrencileri Akyazı Protokolünü ve mesleklerini Tanıdı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir