Sakarya Süper Amatör ve 1.Amatör 14.hafta müsabaka programı açıklandı.
İlçemiz Akyazı takımlarımızdan süper amatör kırmızı gurupta mücadele eden As Akyazıspor haftayı maç yapmadan 3 puanla kaparken,diğer temsilcimiz Pazarköy Eğitimspor gurubun güçlü ekiplerinden Karasu Güven spora konuk olacak.
Süper Beyaz guruptaki temsilcimiz Alaağaçspor ise deplasmanda Karasu Yalı spora konuk olacak.
SÜPER AMATÖR KIRMIZI GURUP
Tarih ve Saat |
Saha |
1.Takım |
2.Takım |
04.02.2017 saat:12:00 |
Karasu Suni Çim |
KARASUSPOR |
SAKARYATUVASAŞDEMİR SPOR |
04.02.2016 14:00 |
Karasu Suni Çim |
KARASUGÜVENSPOR |
PAZARKÖYEĞİTİMSPOR |
04.022017 saat:14:00 |
Söğütlü |
SÖĞÜTLÜSPOR |
HENDEKAKOVASPOR |
|
Saha Yok |
ASAKYAZISPOR |
SAPANCAAKADEMİSPOR |
04.02.2017 saat:14:00 |
Erenler Suni Çim |
HENDEKSPOR |
ÇAYBAŞIBEKİRPAŞASPOR |
04.022017 saat:14:00 |
Ferizli |
FERİZLİKARADENİZSPOR |
ARİFİYESPOR |
SÜPER AMATÖR BEYAZ GURUP
Tarih ve Saat |
Saha |
1.Takım |
2.Takım |
05.02.2017 saat:14:00 |
Erenler Suni Çim |
ERENLERSPOR |
PAMUKOVA1968SPOR |
05.02.2017 saat:14:00 |
Karasu Suni Çim |
KARASUYALISPOR |
ALAAĞAÇSPOR |
05.02.2017 saat:14:00 |
Ferizli |
FERİZLİSPOR |
KAYNARCASPOR |
05.02.2017 saat:14:00 |
Hendek |
HENDEKBOĞAZSPOR |
KOCAALİSPOR |
05.02.2017 saat:14:00 |
Kışlaçay |
KIŞLAÇAYSPOR |
ADAPAZARISPOR |
05.02.2017 saat:14:00 |
Arifiye Suni Çim |
ARİFİYEKALAYCISPOR |
YEŞİLYURTBELDESPO |
1.AMATÖR BEYAZ GURUP
Tarih ve Saat |
Saha |
1.Takım |
2.Takım |
05.02..2017 saat:15:00 |
Kuzuluk Suni Çim |
TAŞBURUNSPOR |
HENDEKGENÇLİKSPOR |
03.02.2017 SAAT:19:30 |
Erenler Suni Çim |
YILDIRIMSPOR |
SAKARYAKARADENİZSPOR |
05.02.2017 saat:14:00 |
Yuvalıdere |
YUVALIDERESPOR |
HACIMERCANSPOR |
|
Saha Yok |
HANLIKÖYSPOR |
ESKİBEDİLSPOR |
04.02.2017 SAAT.18.00 |
Erenler Suni Çim |
KIZILKAYASPOR |
TAŞKISIĞIKÖYÜSPOR |
05.02.2017 SAAT:13:00 |
Mekece |
ŞEYHVARMAZSPOR |
KUZULUKSPOR |
1.AMATÖR YEŞİL GURUP
Tarih ve Saat |
Saha |
1.Takım |
2.Takım |
05.02.2017 saat:14:00 |
Karaaptiler |
KARAAPTİLERAKINSPOR |
AKYAZIAKINSPOR |
06.02.2017 SAAT.20.00 |
Arifiye Suni Çim |
ASARİFİYESPOR |
GEYVE SPOR |
04.02..2017 saat:19:00 |
Akyazısuniçim |
VAKIFSPOR |
SAKARYAORMANGENÇLİKSPOR |
05.02..2017 saat:15:00 |
Mekece |
HAYREDDİNSPOR |
HENDEKDEREKÖYSPOR |
05.02..2017 saat:14:00 |
Sapanca |
AKÇAYSPOR |
KARASUAZİZİYESPOR |
04.02..2017 saat:18:00 |
Karaman Suni Çim |
YAZLIKSPOR |
YENİKENTFIRATSPOR |
1.AMATÖR SİYAH GURUP
Tarih ve Saat |
Saha |
1.Takım |
2.Takım |
04.02.2017 saat:20:00 |
Erenler Suni Çim |
ÇAYKIŞLASPOR |
SAPANCAKURTKÖYSPOR |
05.02..2017 saat:14:00 |
Gölkent |
GÖLKENTSPOR |
HIZIRTEPEYENİÖZENSPOR |
05.02..2017 saat:16:00 |
Erenler Suni Çim |
NURİOSMANİYESPOR |
HARMANLIKSPOR |
04.02.2017 saat:15:00 |
Arifiye Bld.Spor Kompleksi |
AŞAĞIKİRAZCASPOR |
AKYAZIGÜCÜSPOR |
05.02..2017 saat:16:00 |
Arifiye Suni Çim |
BÜYÜKDEREŞAHİNSPOR |
ÇAMLICABELDESPOR |
05.02.2017 saat:14:00 |
Akyazısuniçim |
AKYAZIÇINARLIKGENÇLİKSPOR |
KUZULUKERSOYSPOR |
1.AMATÖR KIRMIZI GURUP
Tarih ve Saat |
Saha |
1.Takım |
2.Takım |
05.02.2017 saat:18:00 |
Erenler Suni Çim |
SAKARYATEKSPOR |
ÇAYBAŞIFUADİYESPOR |
05.02.2017 saat:14:00 |
Hacıkışla |
HACIKIŞLASPOR |
SAKARYASHÇEKSPOR |
05.02.2017 saat:12:00 |
Erenler Suni Çim |
KARAÇAMSPOR |
AKARTEPESPOR |
05.02.2017 saat:14:00 |
Altındere |
ALTINDERESPOR |
KARAPÜRÇEKSPOR |
05.02.2017 saat:12:00 |
Karasu Suni Çim |
KARASUKÜLTÜRGENÇLİKSPOR |
HARBİŞSPOR |
05.02.2017 saat:16:00 |
Kocaali Suni Çim |
KOCAALİSAHİLSPOR |
KÜÇÜCEKBELDESPOR |