Subü Eğitim Komisyonu Akyazı’da Toplandı

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğitim Komisyonu Başkanı Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Sinan Serdar ÖZKAN başkanlığında Akyazı’da toplandı.

   

30 Temmuz 2020 - 12:00

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğitim Komisyonu Başkanı Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Sinan Serdar ÖZKAN başkanlığında Akyazı’da toplandı.

Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Eğitim Komisyonu Başkanı Rektör Yardımcısı Prof.Dr. Sinan Serdar ÖZKAN başkanlığında Akyazı’da toplandı. Toplantıya Komisyon üyeleri Doç.Dr.Fatih SÖNMEZ (Pamukova MYO Müdürü )ve Dr.Öğretim Üyesi İsmail GÜMÜŞ (Sakarya MYO Müdürü), Akyazı Sağlık Hizmetleri MYO Müdürü Dr.Öğretim Üyesi Aydın ŞENOL ve Akyazı SHMYO Müdür Yardımcısı Mükremin ÜZER, Yönetim ve Organizasyon Bölüm Başkanı Ersin KALKAN , Tıbbi Hizmetler ve Teknikler Bölümü Başkanı Dr.Öğretim Üyesi Fatma CEVAHİR, Fizyoterapi Bölümünden Cansu KESKİN, İlk ve Acil Yardım Bölümünden Funda EROL katıldı.
2020-2021 Öğretim Yılı; Sağlık Kurumları İşletmeciliği 50 Öğrenci, Sağlık Turizmi İşletmeciliği 50 Öğrenci, Tıbbi Laboratuvar Teknikleri 40 Öğrenci, İlk ve Acil Yardım 40 Öğrenci, Fizyoterapi 40 Öğrenci kontenjanı ile öğrenci alımına başlayacak olan, Akyazı Sağlık Hizmetleri MYO’da okutulacak derslerin belirlenmesi ve gerekli hazırlıkların yapılması için devam eden çalışmaları tamamladı. Toplantıda derslerin güncel ve değişen şartlara uygun olarak sürekli gözden geçirilmesi kararı alındı.

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmıştır.
  • *Doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra butona basınız..
300 x 250 Reklam Alanı