1. Haberler
  2. Akyazı Haberleri
  3. Suçlular Sakarya Emniyetinin Pençesinde

Suçlular Sakarya Emniyetinin Pençesinde

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Suçlular emniyetin pençesinde
Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü, 29 Ocak ile 4 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleştirdiği geniş çaplı denetim ve kontrollerde önemli başarılara imza attı. Asayiş Şube Müdürlüğü ve İlçe Emniyet Müdürlükleri tarafından yürütülen operasyonlar sonucunda, çeşitli suç ögeleri ele geçirildi ve çok sayıda şüpheli yakalandı.
Operasyon kapsamında, 18 adet ruhsatsız tabanca, 13 adet ruhsatsız tüfek ve 5 adet kesici aletin yanı sıra, farklı çap ve markalarda 32 adet fişek ele geçirildi. Ayrıca, çalıntı olduğu belirlenen 5 motosiklet, bisiklet ve otomobil de güvenlik güçlerince bulundu.

Emniyet Müdürlüğü ekipleri, bu süreçte 14 faili meçhul hırsızlık olayını aydınlatmayı başardı. Ayrıca fuhuş yapıldığı tespit edilen bir ikamet mühürlenirken, çeşitli suçlardan aranan toplam 47 şahıs yakalandı. Yakalanan şahıslar arasında 0-5 yıl ve 5-10 yıl arası cezaları bulunan kişilerin yanı sıra, kasten adam öldürme suçundan 13 yıl 3 ay, hırsızlık suçundan ise 28 yıl 9 ay 9 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan şüpheliler de bulunuyor.

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğü, kamu düzeninin sağlanması ve suçla mücadele konusunda kararlılığını vurgulayarak, bu tür operasyonların devam edeceğini belirtti ve kamuoyuna saygıyla duyuruldu.

Suçlular Sakarya Emniyetinin Pençesinde

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir