Yüce’den Akyazılı Gençlere Tavsiye ”Arayan Değil Aranan Kişi Olunuz”

   

26 Mart 2019 - 16:06

Büyük şehir Belediyesi Cumhur İttifakı  Adayı Ekrem Yüce ve Akyazı belediye başkan Adayı Bilal Soykan Akyazı’da gerçekleştirilen gençlik buluşmasına katıldılar.

Yüce ve Soykan, gençlik buluşması öncesinde esnaf ziyareti yaptı. İlçe Müftülüğü’nü ziyaret eden Başkan adayları ardından Sosyal Gelişim Merkezi’nde gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleştirilen programa katıldı.
Programda Akyazı Belediyesi Cumhur İttifakı AK Parti Adayı Bilal Soykan’la birlikte gençlerin sorularını yanıtlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, gençlere yönelik projelere yer vereceklerini ifade etti.
En iyi hizmet
Gençlerin sorularını yanıtlayan Bilal Soykan, “Bu dönem Sayın Cumhurbaşkanımızın onayı ile Akyazı Belediye Başkan Adayı olarak gösterildim. İnşallah Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Ekrem Yüce ile birlikte çalışmak nasip olur ve doğup, büyüdüğümüz Akyazımıza en iyi hizmeti sunarız” dedi.
Akyazı ve Sakarya’yı güzel günler beklediğini ifade eden Soykan; “Gençler için Gençlik Meclisi kuracağız. Gençler ne istiyorsa onu yapacağız” diye konuştu.
Rekor oy bekliyoruz
Gençlerle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Ekrem Yüce, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitingden nasıl ayrıldığına yönelik sorulan soruya şu cevabı verdi: “Sayın Cumhurbaşkanımız Sakarya’da çok güzel ayrıldı. Meydanda coşkulu bir kalabalık vardı ve ayrılırken şehrimizden rekor oy beklediğini ifade etti.  Bizim bu rekoru kırmamamız için hiçbir engel yok. Şehrimize en iyi hizmeti sunacak adaylarımız var. Rekor bir oyla seçimlerden zaferle ayrılacağımızı düşünüyorum” dedi.
 Çok çalışın
Gençlere yönelik tavsiyelerde bulunan Başkan Adayı Ekrem Yüce, “Hayatta olmaz diye bir şey yoktur. Başarının en önemli sırrı çok çalışmaktır. Gayret gösterin. Kendinizi en iyi şekilde geliştirin. 30 yılı aşkın süredir hem siyasetin hem bürokrasinin hem de iş dünyasının içerisindeyim. İnanın çok çalışmaktan başka bir yolu yok. Şimdi de inşallah Büyük şehir Belediyesi’nde çok çalışacağız ve şehrimize, hemşehrilerimize hizmetler sunacağız” diye konuştu.

Etiketler: , , , , ,

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmıştır.
  • *Doldurmanız gereken alanları doldurduktan sonra butona basınız..
300 x 250 Reklam Alanı