Gazete Aboneliği

Akyazı Haber

Akyazıda Asfalt Sezonu Başladı.İlk Serim Yuvalak Mahallesinden

Akyazıda Asfalt Sezonu Başladı.İlk Serim Yuvalak Mahallesinden
14 Temmuz 2019 - 12:39 'de eklendi.

Akyazı’da Alt Yapı sorunu olmayan mahallelere Asfalt serim işlemine başlandı.

Mahallelere asfalt makinasıyla otoyol kalitesinde asfalt seriliyor.
Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, seçim öncesi vatandaşı tozdan çamurdan kurtaracakları sözünü vermişti. Sözünü tutun Soykan, asfalt çalışmalarına başladı.
Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan, 31 Mart seçimleri öncesinde mahalleler için vatandaşı tozdan çamurdan kurtaracak asfalt çalışması yapma konusunda ihtiyaç olan mahallelere söz vermişti.
Başkan Soykan, asfalt sözünü tutarak acil ihticacı olan mahallelerde asfalt çalışması için çalışma başlattı. Akyazı Belediyesi ekipleri, Yuvalak Mahallesinde sıcak asfalt çalışması yaptı. Çalışmanın yapıldığı yerler otoyol kalitesinde asfalta kavuşmuş oldu.
Başkan Soykan, asfalt çalışmalarını yakından izledi. Vatandaşlarla buluşup, hizmetler hakkında bilgi verdi. Talep ve istekleri dinledi.
Seçim öncesinde flaş projeler yerine ilk etapta vatandaşı tozdan ve çamurdan kurtaracak asfalt çalışmaları yapacakları vaadinde bulunan Başkan Soykan, cadde ve sokakların asfaltlanması ve plent altı binder asfalt beton alımı yapım işine yönelik İller Bankası’ndan kredi kullanılması için meclisten yetki aldı.
Bilal Soykan, Asfaltla ilgili  yaptığı açıklama da “İlk asfaltımızı Yuvalak mahallemize sermiş olduk. (1000 ton) Rabbim görev süremiz boyunca tüm mahallelerimizin asfaltlarını tamamlayarak hemşehrilerimizin yüzünü güldürmeyi, Akyazı’da hayırlı hizmetlerin daimi olmasını bizlere nasip eylesin inşallah”dedi.
Yaz boyunca asfaltlamaların süreceği öğrenildi.
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER