Gazete Aboneliği

Akyazı Haber

Bilal Soykan Büyükşehir 2.Başkan Vekili Oldu

Sakarya Büyük şehir Belediyesi Meclis Başkan vekilleri belirlendi. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan Başkan vekili oldu.

Büyük şehir Belediyesi Nisan Meclis Toplantısı’nda gizli oylamayla belirlenen Meclis Başkan vekilleri, Meclis  Divan Katipleri, Encümen Üyeleri ve açık oylamayla belirlenen Komisyon Üyeleri şu isimlerden oluştu.

Aynı zamanda Akyazı Belediyesi meclis üyelerimiz oylama sonucunda oluşturulan komisyonlara seçilmişlerdir.

Bilal Soykan Büyükşehir 2.Başkan Vekili Oldu
11 Nisan 2019 - 10:19 'de eklendi.

Sakarya Büyük şehir Belediyesi Meclis Başkan vekilleri belirlendi. Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan Başkan vekili oldu.

Büyük şehir Belediyesi Nisan Meclis Toplantısı’nda gizli oylamayla belirlenen Meclis Başkan vekilleri, Meclis  Divan Katipleri, Encümen Üyeleri ve açık oylamayla belirlenen Komisyon Üyeleri şu isimlerden oluştu.

Aynı zamanda Akyazı Belediyesi meclis üyelerimiz oylama sonucunda oluşturulan komisyonlara seçilmişlerdir.

Mustafa Karahasan – İmar ve Bayındırlık Komisyonu
Meryem Sağlam – İmar ve Bayındırlık Komisyonu
Özgür Özmen – Ulaşım Komisyonu
Uğur Kılıçoğlu – Çevre ve Sağlık Komisyonu
Ergün Öztürk – Tarım Komisyonu

Meclis 1. Başkan vekili: Fevzi Kılıç
Meclis 2. Başkan vekili: Bilal Soykan
Meclis Divan Katibi
1 – Soner Yıldız (Asil)
2 – Halim Kılkış (Asil)
1 – Yakup Ayar (Yedek)
2 – İsmet Yavuzyiğit (Yedek)
Encümen Üyeleri:
1 – Recep Eroğlu
2 – Fahri Arkan
3 – Metin Atalay
4 – Necdet Tömekçe
5 – Recep Boğaz
İmar ve Bayındırlık Komisyonu:
Hüseyin Emanet
Adem Çalışkan
Mustafa Karahasan
Ömer Susran Hunca
Meryem Sağlam
Ravda Keçeoğlu Yolcu
Fatih Şentürk
Plan ve Bütçe Komisyonu:
Aysun Gözyuman
Cemil Kocacık
Seçkin Akcan
Hasan Çetinkaya
Sefer Çoruhlu
Cüneyt Şensoy
Ahmet Hacıeyüpoğlu
Hukuk Komisyonu:
Ravda Keçeoğlu Yolcu
Mustafa Yıldız
Rıdvan Elturan
Serkan Cerrahoğlu
Lütfü Tansı
Murat Özdemir
Ahmet Hacıeyüpoğlu
Ulaşım Komisyonu
Adem Sefa
Azmi Çelebi
Muhammed Çakırbaş
Zeki Kanbur
Mehmet Akkaş
Özgür Özmen
Yaşar Aygüneş
Çevre ve Sağlık Komisyonu
İsmet Yavuzyiğit
Hüseyin Haldızoğlu
Uğur Kılıçoğlu
Halim Kılkış
Recep Yeşil
Necmettin Alper
Ercüment Berber
Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu
Emre Yılmaz
Özgür Özmen
Mehmet Yılmaz
Rahmi Şengül
Sefer Çoruhlu
Lokman İçöz
Erbay Kayatürk
Tarım Komisyonu
Necmettin Alper
Levent Tunç
Lokman İçöz
Hasan Çetinkaya
Enver Çelik
Tacettin Efe
Ergün Öztürk
Turizm Komisyonu
Recep Yeşil
Muhammed Çakırbaş
Enver Çelik
Uğur Kılıçoğlu
Soner Yıldız
Yakup Ayar
Faruk Nalçacı
Marmara Belediyeler Birliği Temsilcileri
Cemil Kocacık (Asil)
Mehmet Yılmaz (Asil)
Recep Eroğlu (Yedek)
Türk Dünyası Belediyeler Birliği Temsilcileri
Recep Yeşil (Asil)
Mustafa Karahasan (Asil)
Emre Yılmaz (Asil)
Azmi Çelebi (Yedek)
Sefer Çoruhlu (Yedek)
Hüseyin Haldızoğlu (Yedek)
Kaynarca Doğu Marmara Makine İmalatçıları İhtisas Orgnize Sanayileri Temsilcileri
Seçkin Akcan (Asil)
Recep Boğaz (Yedek)
Ferizli Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Temsilcileri
Ruhi Şenol (Asil)
Halim Kılkış (Yedek)
Söğütlü 3. Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Temsilcileri
Ekrem Yüce (Asil)
Necmettin Alper (Yedek)
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir
SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER